• sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05
Faqja nuk u gjet, Ju lutemi të kthehet në shtëpi

screen printing machine, hot stamping machine, heat transfer machine

Na kontaktoni

  • Adresa: Kati 1, Xilibao Building, Lianhua Road 130, Buji Town, Longgang District, Shenzhen City, China, 518112.
  • Telefon: +86 159 0945 5710
  • E-mail: info@lanlinprintech.com

pajtohem

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.