• sns01
 • sns02
 • sns03
 • sns04
 • sns05

Kompania News

 • THIRD PARTY INSPECTION SERVICE

  THIRD PARTY INSPECTION SERVICE

  As the COVID 19 outbreak becomes an obstacle for international business, overseas clients can not come to audit factory and inspect quality before shipping. Lanlin Printech as a printing machine supplier in China, now provides third party inspection service to clients who buy printing machines fr...
  Lexo më shumë
 • What Techniques We Can Provide To Clients?

  What Techniques We Can Provide To Clients?

  What techniques we can provide to clients? Lanlin Printech can provide several techniques to help customer decorating metallic, glass, plastic and other material articles. We can discuss many possibilities and designs with you. Feel free to contact us without obligation. SCREEN PRINTING Screen pr...
  Lexo më shumë
 • Perfection Makes Success

  Perfection Makes Success

  We are honored to cooperate with HCP Global Packing. 4 sets of fully auto single color screen printing machine for cosmetic bottles and caps. Perfect printing quality without any scratch on bottle for mascara and cap for lipstick. The rule of success is that we striving for perfection.
  Lexo më shumë
 • Hot Stamping Machine For Product With Irregular Shape

  Hot Stamping Machine For Product With Irregular Shape

  Lanlin printech is specialized in developing new technology for irregular products. Recently Lanlin manufactures a hot stamping machine for full coverage on all PVC card’s surfaces with a stamping quantity 30-35 pieces at once. This helps our customer to decorate cards and make cards look with hi...
  Lexo më shumë
 • Gëzuar Krishtlindjet 2018 dhe Gëzuar Vitin e Ri 2019 të gjithë miqtë

  Gëzuar Krishtlindjet 2018 dhe Gëzuar Vitin e Ri 2019 të gjithë miqtë

  Gëzuar Krishtlindjet 2018 dhe Gëzuar Vitin e Ri 2019 të gjithë miqtë, shpresoj që ju të gëzojnë pushimet tuaja të mirë!
  Lexo më shumë
 • New Official Website On Line

  New Official Website On Line

  Miqtë e mi të dashur, Faqja jonë e internetit e re është në linjë tani, ju falënderoj për të paguar vëmendje të faqen tonë të internetit. Nëse ka diçka të gabuar në lidhje me hartimin e internetit, sugjerimet tuaja të vlefshme do të jenë vlerësuar shumë dhe ne do update asap. Ne jemi te specializuar në shtypjen ekran makine dhe mach nxehtë vulosje ...
  Lexo më shumë

WhatsApp Online Chat!