• sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05

FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

1. Ku është vendndodhja juaj?

Ne jemi në qytetin Shenzhen, kantonin Province, China.

2 Cili është produkti juaj?

Screen printing machine, hot stamping machine, heat transfer machine, pad printing machine, and other machines which you need.

3.How për të porositur makina?

1). Hetim për kuotim profesionale dhe komunikim pacientit.

2). Konfirmo çmimin, Tine plumb, mostër, afat pagesa etj për të përfunduar urdhra.

3). Sales dërgoni faturë proforma për ju vulën e kompanisë tonë.

4). Customer organizoni depozitave dhe të na dërgoni faturë bankare.

5). Prodhimi fillestar do të organizohetnë terma të kohës të çojë, ne do të informojë konsumatorët në kohë të parë nëse ndonjë çështje të pazgjidhura do të ndodhë, të rregulluar kohën e re të çojë.

6). Fundi i prodhimit ne do të dërgojë fotot për ju për miratim, ne do të organizojmë dërgesa pas miratimit ju mund të organizojmë edhe inspektimin e palës së tretë para se të dërgesës.

7). Klientët të rregulluar ekuilibrin dhe shitjet tona do të anijeve të mallrave. Informoni numër të përcjelljes dhe të kontrolloni statusin e ngastrës për klientët apo origjinale B / L për det-dërgesës.

8). 0rder mund të themi "Finish", kur ju të merrni e mallrave dhe të kënaqur me ta dhe të shërbimit tonë.

9). Reagime të Lanlin në lidhje me cilësinë dhe të shërbimit, reagimet e tregut dhe sugjerim, ne mund të bëjmë më mirë.

10). Lanlin do të ofrojë pas shitjes shërbimi, kur keni nevojë.

Si një prodhues dhe tregtar, objektivi ynë është që të bëhet furnizuesit tuaj të mirë dhe partner i makinave shtypjen.

4.What kërkohet informacion nga ana e konsumatorëve për një citat?

Ju lutem na tregoni më poshtë informacionit:

Dimensioni dhe materiale të produktit tuaj?

Sa ngjyra të shtypura?

A do të ketë regjistrohu ndalesë në buttom e shishe?

Çfarë është shpejtësia shtypjen që ju dëshironi?

makinë të plotë automatike ose gjysmë automatike makinë?

Share shtypjen imazhin tuaj apo kërkesë shtypje për referencë tonë.

kërkesat e tjera.

5.Can ju dërgoni listën e çmimeve?

Ju lutemi dërgoni një email për info@lanlinprintech.com,na tregoni kërkesat tuaja.

6.Can ju japin makinat ndihmëse, si makinë para-shtypi, post makinë shtypi?

Po, Ju lutem dërgoni një email tek info@lanlinprintech.com,na tregoni kërkesat tuaja.

7.Can ju makinë me porosi?

Po, Ju lutem dërgoni një email tek info@lanlinprintech.com,na tregoni kërkesat tuaja.

8. Cila është sasia minimale për një qëllim?

Nuk ka kufizim.

 

9.What është mënyra e pagesës?

TT, LC, Western Union

10. Cila është mënyra paketa?

rast kompensatë.

11. Pse LED shërimin llambë?

Tani ajo është një tendencë që LED llambë UV shërimin është miratuar zakonisht nga kompanitë printim. sepse 

1) Fuqia është shumë më e ulët dhe çmimi është i lirë se ai i llambës UV konvencionale merkur, që kursen paratë. Fuqia e llambë LED është rreth 400 w, ndërsa fuqia e llambë merkur është 1,8-5 kW.

2) jetës e llambë LED është shumë e gjatë deri në 8000 orë, jetës llambë merkur është 800 orë. llambë Merkuri është një harxhuese.

3) Ultraviolet e llambë merkur është i dëmshëm për lëkurën, por LED llambë pa merkur harmness të lëkurës. 

4) llamba Konvencionale merkuri UV ka nevojë për disa minuta për para-ngrohje, por LED nuk ka nevojë. Nëse energjia elektrike është OFF dhe ON papritmas, ajo është e dëmshme për UV llambë merkur dhe për të reduktuar jetëgjatësinë e saj. Ndërsa llambë LED ka harmness. Pra LED llambë është zgjidhja më e mirë. 

5) dimension më të vogël, të lehtë instalimin dhe funksionimin, me kosto të ulët të mirëmbajtjes.

12.What për shërbimin teknik?

• Para-shitjes:

Pa pagesë konsultohet, mostër të lirë, vizatim të lirë të projektimit.

• Gjatë realizimit të kontratës:

Vizituar fabrikën, inspektojë mallrat, trajnim falas.

• pas shitjes shërbimi:

Instalimin, debugging dhe trajnimi falas;

Garancia është një vit llogaritet nga data e pranimit të mallrave. Gjatë garancisë, mirëmbajtjen, riparimin dhe zëvendësimin e pjesëve kundër defekteve të mallrave pa pagesë. Dhe sigurimin e mirëmbajtjes gjatë gjithë jetës së makinës.

Pa pagesë instalimi, trajnimi i lirë, dhe mirëmbajtjen e jetës; Blerësi paguan biletat rrumbullakëta, hotel, dhe ushqim për inxhinier tonë;

13. Çfarë është proces katër-ngjyra apo modeli ngjyra CMYK?

Procesi katër-ngjyra është kur artwork është krijuar dhe pastaj të ndara në katër ngjyra (CMYK), të cilat kombinohen për të krijuar spektrin e plotë të ngjyrave të nevojshme për printime fotografike. Kjo do të thotë që një numër i madh i ngjyrave mund të simulohet duke përdorur vetëm 4 ekranet, duke reduktuar kostot, kohën, dhe set-up. Bojëra janë të nevojshme për përzierje dhe janë më të tejdukshëm, që do të thotë një kompromis me ngazëllim të ngjyrës.

Duan të punojnë me ne?WhatsApp Online Chat!