Electric Hot vulosje petë alumini Roll Slitter Prerje Machine - China Lanlin Printech
 • sns01
 • sns02
 • sns03
 • sns04
 • sns05

Electric Hot vulosje petë alumini Roll Slitter Prerje Machine

 • Min.urdhër Sasia: 1 set
 • Warranty: 1 year
 • Port: Shenzhen
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Electric Hot vulosje petë alumini Roll Slitter Prerje Machine

   

  1. Kjo makinë prerja është përdorur posaçërisht për të prerë të nxehtë letër fletë vulosje.

  2.It mund të shpëtojë fletë dhe lehtë për të vepruar.

   

  specifikimet:

  Max. Prerje Gjerësia: 680mm

  Max. Prerja Dia: 100mm (jashtme)

  Core Size: 25-27mm

  Konsumi i energjisë: 0.37KW / 220V

  Dimension: 950 * 340 * 520mm

  Pesha: 40kgs • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat!