LP-F280 Fully Automatic Chain-Type Screen Printing And Hot Stamping Machine For Glass And Plastic Object - China Lanlin Printech
 • sns01
 • sns02
 • sns03
 • sns04
 • sns05

LP-F280 Fully Automatic Chain-Type Screen Printing And Hot Stamping Machine For Glass And Plastic Object

 • Min.urdhër Sasia: 1 set
 • Warranty: 1 year
 • Port: Shenzhen
 • Kohë për dorëzim: 60 ditë
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Aplikimet:

  Ajo mund të përdoret për të bërë shtypjen ekran dhe e nxehtë vulosje model të ndryshëm dhe fjalë në objektin cilindrike dhe katrore.

  Për shembull, shishe qelqi verë, shishe qelqi pijeve, të pijshëm shishe qelqi, shishe soje salcë qelqi, kavanoza qelqi, tuba qelqi, kontenierë të tjerë qelqi dhe kështu me radhë

  8747a3cf11ad328e2818e49474df3a70 - screen-printing-stamping_ 副本

  licores_serigrafia_3084_FA_ 副本

  Features:

  1. Miratimi mekanike zinxhir-style për të transferuar shishe. Strukturë e thjeshtë, operacion i lehtë, të ulët të mirëmbajtjes, regjistri të saktë, automatizimi të lartë, shtypje të shpejtë.

  2. Regjistri mekanike dhe vizuale regjistër mark mund të arrihet. Color për saktësinë regjistrit ngjyra.

  3. Kontrolluar nga PLC dhe ekran touch ekran, me llojet e sistemit të monitoruar për të siguruar makinë running stabil dhe të sigurt me shpejtësi të lartë.

  4. E pajisur me funksione, të tilla si:

  infeed automatike horizontale dhe outfeed të nenit;

  Orientim;

  Pajisja antistatik pluhur;

  Flaka e para-trajtimi;

  para- automatike dhe regjistrin kryesor;

  Asnjë artikull nuk ka të shtypura;

  UV konvencionale apo LED sistem shërimin UV.

  5. Integrimi Optional e përpunimit të ndryshme dmth njësinë nxehtë vulosje dhe lustrim.

  6. Pjesët e famshme elektrike janë përdorur nga Tajvani, Franca, gjermanisht, SHBA dhe Japonia për të siguruar cilësinë makine dhe stabilitetin e shtypjes.

  parametrat:

  Shtypi Shpejtësia: 1200 Copë / orë (në varësi të formës artikull, madhësi dhe imazhit të shtypura, pafundësisht rregullueshme)

  Zona Printimi: Φ30-90mm, Lartësia 80-220mm

  presion ajri: 6-8 Bar

  Makine dimension: L 3400 * W 1200 * H 2200mm

  Power: AC 380V, 3-Phase, 50Hz/60Hz, 10Kw(conventional UV), 6Kw(LED UV)

   
 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat!