• sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05

Техничка поддршка

Ние сме посветени да одговори на потребата на клиентите во секое време и секаде, секогаш можете да контактирате со нас во својата погодност преку телефон, електронска пошта, Skype или било кој друг начин.

Нашите стручни технички инженери би сакале да ви се обезбедат услуги, како е можно поскоро. Меѓутоа, со цел да се обезбедат подобри вашата услуга и да се реши проблемот, ве молиме испратете ни e-mail да се наведе Комплетна информација печатачот на информации плоча, слики, и грешки.

Шенжен Lanlin Printech копродукции, Ltd е обука сајтови на се наоѓа во Кина, и да се обезбеди пристап до сите печатачи. Слушателите можат да добијат практично искуство со печатачот, учење на основните одржување и работење во контролирана средина.

Ако сте во можност да ни помогне со добивање на виза и, исто така, би сакал да ги сноси трошоците кои се вклучени како лет билетите, локалните сместување, итн, може да се испрати нашиот техничар во вашата канцеларија, и да ви даде бесплатен инсталација и обука онолку долго како што знаете како да го работат.

Ако сеуште не сте задоволни со услугите кои ги нуди од страна на локалните дистрибутери, ве молиме контактирајте со нас.WhatsApp Онлајн Chat!