Електрични топла печат фолија алуминиумска фолија тркалаат Slitter машина за сечење - Кина Lanlin Printech
 • sns01
 • sns02
 • sns03
 • sns04
 • sns05

Електрични топла печат фолија алуминиумска фолија тркалаат Slitter машина за сечење

 • Мин.нарачката Кол: 1 приврзок
 • Warranty: 1 year
 • Порт: Шенжен
 • детали за производот

  Тагови производ

  Електрични топла печат фолија алуминиумска фолија тркалаат Slitter машина за сечење

   

  1. Оваа машина за сечење посебно се користи за намалување на топла печат фолии хартија.

  2.It да заштедите фолии и лесен за ракување.

   

  спецификации:

  Макс. Сечење Ширина: 680mm

  Макс. За сечење Dia: 100mm (надворешни)

  Основни Големина: 25-27mm

  Потрошувачка на енергија: 0.37KW / 220V

  Димензии: 950 * 340 * 520mm

  Тежина: 40kgs • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Онлајн Chat!