• sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05

Контактирајте не

Шенжен Lanlin Printech копродукции, ООД.

адреса

1-ви кат, Xilibao зграда, Lianhua патот 130, Buji Таун, Longgang област, Шенжен Сити, Кина, 518.112.

Е-пошта

info@lanlinprintech.com

телефон

Тел: +86 159 0945 5710

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне
Сабота 10ч 2 часот попладне за да се
Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?WhatsApp Онлајн Chat!