S-2A 3A Semi Automatic Container Bottle Tube Jar Screen Silk Printing Machine - China Lanlin Printech
 • sns01
 • sns02
 • sns03
 • sns04
 • sns05

S-2A 3A Semi Automatic Container Bottle Tube Jar Silk Screen Printing Machine

 • Min.urdhër Sasia: 1 set
 • Furnizimi Aftësia: 10 në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: T / T, L / C, Western Union
 • Kohë për dorëzim: 5 ditë
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Semi Automatic Container Bottle Tube Jar Silk Screen Printing Machine

  Përshkrim:

  S-2A 3A gjysmë-automatike printer shishe dhe enë ekran është një makinë projektuar mirë dhe të gjithanshëm. S-2A 3A mund të shtypura ekran në objekte të sheshtë dhe cilindrike të tilla si shishe goditje formohem, tuba kozmetike, shishe me ujë alumini, daulle shkopinj, pipettes qelqi, etj

  IMG_20180724_103248_ 副本

  Mostrat shtypjen Glass Machine gjysmë auto

  banka pushtet

  Features:

  S-2A 3A përmban changeovers të shpejtë dhe të thjeshtë përpunim mekanik, regjistrimin e saktë Mekanike dhe e përshtatshme të gjitha kontrollet janë në panelin e parë, duke e bërë S-2A 3A theperfect gjithë universal për shtyp shtypjen ekran.

  • elektro-pneumatike kontrollohet

  • Programmable set-up

  • pneumatike kontrolluar me amortizatorë

  • ashensor vertikale kokë me lart / poshtë bllokohet

  • kushineta topin lineare në boshte të thekur

  • switch Foot kontrolluar

  • kruajtëse anim, rregullime anuar, dhe lartësi

  • Screen frame kënd rregullim

  • Bar Universal instalime për rritje përpunim mekanik me porosi

  • Sistemi inflacioni Shishe me rregullatorin

  • Inflacioni Shishe është i sinkronizuar me cikël të shtypura

  • presioni i rregulluar kruajtëse me matës presioni

  • levelers Kati & casters

  specifikimet:

  Të dhënat teknike S-2A S-3A
  Drive Sistemit: pneumatik pneumatik
  Frame Up / Down Stroke: 100mm (3.94 ") 100mm (3.94 ")
  Maksimale Print Area Round:
  Print maksimale Sipërfaqja Oval:
  Maximum Print Area Flat:
  75mm (2.95 ") Ø
  230mm (9.06") Arc Length
  150 x 220mm (5.91 "x 8.66")
  110mm (4.33 ") Ø
  340mm (13.39") Arc Length
  200 x 320mm (7.87 "x 12,60")
  Duke punuar Tabela Size: 200 x 300mm (7.87 "x 11.81") 250 x 400mm (9.84 "x 15,75")
  Tabela Rregullimit: X, Y +/- 15mm / 15 gradë X, Y +/- 15mm / 15 gradë
  Maximum Screen Frame Size: 280 x 430mm
  (11.02 "x 16,93")
  380 x 580mm (14.96 "x 22,83")
  Screen Frame Trashësia: 18 - 25mm (0,71 ", - .98") 18 - 25mm (0,71 ", - .98")
  Angle kruajtëse: 0-15 gradë 0-15 gradë
  Shtypi Cikli Speed: 1,980 ciklet / hr 1,200 ciklet / hr
  Speed ​​kruajtëse: 33 / min 20 / min
  Presioni kruajtëse: 2 - 4 bar 2 - 4 bar
  Burimi elektrike: 110V / 220V 50-60Hz 50W 110V / 220V 50-60Hz 50W
  Air Pressure Input: 80 psi 80 psi
  Konsumi Air: 0.7 L / cikli 0.7 L / cikli
  Machine Pesha: 135 kg 150 kg
  Machine Pesha (përfshirë crating): 185 kg 200 kg
  Dimensionet (L x W x H): 830 x 750 x 1,270mm
  (32,68 "x 29.53" x 50 ")
  1310 x 1,010 x 1,315mm (51,57 "x 39.76" x 51,77 ")
  Arkë Përmasat: 980 x 870 x 1,410mm
  (38,58 "x 34.25" x 55.51 ")
  1400 x 1050 x 1,430mm (55,58 "x 41.34" x 56,30 ")
 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat!