LP-F412 Fully Automatic CNC Controlled 4 Color Universal Screen Printing Machine For Decoration Of Cylindrical And Oval Glass Containers - China Lanlin Printech
 • sns01
 • sns02
 • sns03
 • sns04
 • sns05

LP-F412 Fully Automatic CNC Controlled 4 Color Universal Screen Printing Machine For Decoration Of Cylindrical And Oval Glass Containers

 • Min.urdhër Sasia: 1 set
 • Warranty: 1 year
 • Port: Shenzhen
 • Kohë për dorëzim: 80 ditë
 • Detail Product

  Produkt Tags

  LP-F412 Fully Automatic CNC Controlled 4 Color Universal Screen Printing Machine For Decoration Of Cylindrical And Oval Glass Containers

  Aplikimet:

  Kjo rrotullues ekran shumëngjyrësh makinë multifunksionale shtypjen është aplikuar për model të ndryshme të shtypura dhe në fjalë në cilindrike dhe objekt ovale.

  Për shembull, shishe qelqi verë, shishe qelqi pijeve, të pijshëm shishe qelqi, shishe qelqi salcë soje, kavanoza qelqi, tuba qelqi, kontenierë të tjerë qelqi dhe kështu me radhë.

  Featuring me funksionimin e lehtë, ngjyra të ngjyrës saktësi të lartë të regjistruar, shumë automatizimi, të shpejtë në shtypjen dhe të ulët të mirëmbajtjes.

  5400520_ 副本 wijjn.nl-Consejo-de-la-alta-Rioja-tinto_ 副本

  mostrat qelqi shtypjen

   

  Features:

  1. Regjistri mekanike dhe vizuale regjistër mark mund të arrihet. Ngjyra të ngjyra saktësi të lartë të regjistroheni.

  2. Kontrolluar nga PLC dhe ekran touch ekran, me llojet e sistemit të monitoruar për të siguruar makinë running stabil dhe të sigurt me shpejtësi të lartë.

  3. E pajisur me funksione, të tilla si:

  infeed vertikale ose horizontal dhe outfeed i artikulli,

  Orientim,

  Pajisja antistatik pluhur,

  Flaka e para-trajtimit,

  para- automatike dhe regjistrin kryesor,

  Asnjë artikull nuk ka të shtypura,

  UV konvencionale apo LED sistem shërimin UV.

  4. Mekanike kombinuar me ngarje pneumatike. Përdor sensor fotoelektrik për të kontrolluar pikën e ndalimit. Operacion të thjeshtë dhe të qëndrueshme running. shtypjen saktësi të lartë dhe me cilësi.

  5. Të gjitha komponentet kryesore janë nga Tajvani, Franca, gjermanisht, SHBA dhe Japonia për të siguruar cilësinë makine dhe stabilitetin e shtypjes.

  6. Integrimi Optional e përpunimit të ndryshme dmth njësinë nxehtë vulosje dhe lustrim.

  parametrat:

  Shtypi Shpejtësia: 1800-2100 Copë / orë

  (Në varësi të formës artikull, madhësi dhe imazhit të shtypura, pafundësisht rregullueshme)

  Zona Printimi: Φ30-90mm, Lartësia 80-220mm

  presion ajri: 6-8 Bar

  Makine dimension: L 5400 * W 5000 * H 2400mm

  Power: AC 380V, 3-Phase, 50Hz/60Hz, 40Kw(conventional UV), 265Kw(LED UV)

   
 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat!