A102 plotësisht automatike Multi Color Screen Printing Machine - China Lanlin Printech
 • sns01
 • sns02
 • sns03
 • sns04
 • sns05

A102 plotësisht automatike Multi Color Screen Printing Machine

 • Min.urdhër Sasia: 1 set
 • Furnizimi Aftësia: 10 në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: T / T, L / C, Western Union
 • Kohë për dorëzim: 15 ditë
 • Detail Product

  Produkt Tags

  A102 plotësisht automatike Multi Color Screen Printing Machine

  Aplikimet:

  Ai është i përshtatshëm për të shtypur lloje të ndryshme të rrumbullakët, ovale, objekte të sheshtë. Ajo është aplikuar gjerësisht në shtypjen e enë kozmetike, shishe baby, shishe mjekësi, të pijshëm shishe, lubricating shishe vaj, tub silic qelqi, mëngë stilolaps, qeramike, etj

  102 mostra printing machine ekran 102 mostra shtypjen ekran

  Features:

  1. Sistemi i transmetimit të reja është shumë e qëndrueshme në miratimin e shishe, të lehtë për të kaluar në mes të llojeve të ndryshme të shishe, lehtë për të vepruar. Ajo mund të jetë i lidhur deri në maksimum 6 ngjyra me makinë një master dhe makina modulare. Çdo makinë modulare është sinkron shtyrë, regjistrimi i saktë në mes të ngjyrave, punën e qëndrueshme dhe të besueshme.

  2. Kontrolluar nga PLC dhe IHM për operacion të thjeshtë, regjistrimin e saktë, prodhimit më efikas.

  3. Në bazë të karakteristikave të produkteve, kjo makinë mund të jetë e pajisur me ngarkimin automatik dhe sistemin e shkarkimit, unscrambler, orientimit, pajisje antistatike, flaka para-trajtimit, para- automatike dhe regjistrin kryesor, asnjë artikull nuk ka të shtypura, dhe sistemi shërimin UV, etj

  4. komponentet kryesore janë nga Franca, gjermane, SHBA dhe Japonia për të siguruar cilësinë makine dhe stabilitetin e shtypjes.

   parametrat:

  model A102-B A102-B A102-B A102-B A102-B A102-B
  Shtypi Shpejtësia: rreth 3600 copë / ore
    oval 4200 copë / orë
  Madhësia Printing: rreth ø25-90mm, 40-260mm Lartësia
    oval 40-100mm Gjerësia, 40-260mm Gjatësia
  Presioni i kompresuar ajrore: 5-7 Bar
  Karburantit presion gazi: 1.5 Bar
  ngjyra shtypjen: 1 2 3 4 5 6
  fuqia: AC 380V, 3-Faza, 50Hz / 60Hz; 6.5 Kw 13 Kw 19.5 Kw 26 Kw 32.5 Kw 39 Kw
  Machine: dimension (mm) gjatësi 1900 3800 5700 7600 9500 11400
    gjerësi 1000 1000 1000 1000 1000 1000

   

 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat!