• sns01
 • sns02
 • sns03
 • sns04
 • sns05

pse na zgjodhet ne

Qindra konsumatorë të kënaqur

 • vlerë

  vlerë

  Ne kemi vënë kënaqësinë e konsumatorit të parë dhe të përpiqen për të tejkalojnë pritjet tuaja. Ne kurrë nuk rrezikojnë reputacionin tuaj.
 • ndershmëri

  ndershmëri

  Ne jemi partneri i juaj përgjegjës i besueshëm i cili përkrah parimet morale dhe etike.
 • ortakëri

  ortakëri

  Ne ju jap paqen e mendjes. Ju mund të jetë pa merak, shmang kostot jo-vlerë dhe të jetë në gjendje të përqëndrohet në atë që ju janë të mira në.
 • risi

  risi

  makinë ynë kryesor prapa risi është për të gjetur zgjidhje praktike dhe të jetë në gjendje të kalojë në këto përfitime për klientët tanë.

Rreth nesh

 • fabrikë

Shenzhen Lanlin Printech Co, Ltd, u themelua nga një ekip profesional të cilët kanë përvojë të pasur në teknologji shtypjen makinë. Bazuar në përvojën e pasur në fushën e shtypjes, dhe ne të zotëruar zinxhirin e furnizimit, ne mund të japin zgjidhje profesionale gardian për klientët. Sipas nevojave të klientit, ne mund ta rregulloje auto gjysmë dhe pajisjeve plotësisht auto shtypjen për industri të ndryshme.

 

Produkti ynë: makina ekran shtypjen, makina të nxehtë vulosje, makina shtypjen jastëk, printera inkjet industriale, makinat ndihmëse dhe konsumit.

 

Tregu ynë: dekoratë kozmetike bukuri, industria e përditshme kimike, enë dhe kapele qelqi dekoratë, enë plastike dhe industrinë e cap, ushqim dekoratë shishe, të pijshëm dekorim shishe uji, industrinë elektronike, aplikim në shtëpi, farmaceutike, shishe baby, fuçi të mëdha, lodra, shtypjen e letrës , shtypjen banesë xhami, etj.

 

Misioni ynë: të përkushtuar për të siguruar më shumë inteligjente, operacion më të lehtë dhe më efektive produktet automatike dhe shërbim të përkryer me cilësi të lartë.

 

Ekipi ynë: me përvojë dhe të kualifikuar në dizajnimin elektrike, mekanike dhe pneumatike dhe të shërbimit.

 

Ynë mbështetje pas shitjes: globale, të shpejtë, profesional dhe zero ankesë.

 

Suksesi ynë: të përqëndrohet në përputhje me nevojat e konsumatorëve.

 

Ne janë sytë e tu për të inspektuar makinat tuaja dhe për të siguruar cilësinë. Ne nuk duam të jetë furnizuesi juaj i vetëm, por edhe partnerin tuaj.

 

Ne jemi të besuar

klientët tanë të rregullt

Në pamundësi për të punuar? ngrin kompjuteri juaj?

Ne do të ju ndihmojë të kthehet në work.Fast dhe cilësisht.


WhatsApp Online Chat!