• sns01
 • sns02
 • sns03
 • sns04
 • sns05

Зошто Изберете нас

Стотици задоволни клиенти

 • вредност

  вредност

  Ние се стави задоволството на клиентите прво и се стремиме да ги надмине вашите очекувања. Ние никогаш не ризикуваат загрозување на вашиот углед.
 • интегритет

  интегритет

  Ние сме ви одговорни доверлив партнер кој ги почитува моралните и етичките принципи.
 • партнерство

  партнерство

  Ние ви даде мир на умот. Може да биде безгрижно, се избегнува трошоци не-вредност и да биде во можност да се фокусираат на она што сте добри во.
 • иновации

  иновации

  Нашата главна причина зад иновации е да се најдат практични решенија и да бидат во можност да го поминат на овие бенефиции на нашите клиенти.

за нас

 • Фабрика

Шенжен Lanlin Printech копродукции, Ltd е основана од страна на професионален тим кој има богато искуство во машина за печатење технологија. Врз основа на богати искуства во областа на печатење, и господар на синџирот на снабдување, ние може да обезбеди професионална клуч решение за клиентите. Во согласност со потребите на клиентите, ние може да го прилагодите полу автоматски и целосно автоматско печатење опрема за различни индустрии.

 

Нашите производи: печатење на екран машини, топла печат машини, рампа печатарски машини, индустриски инкџет печатачи, помошни машини и потрошни материјали.

 

Нашиот пазар: козметички декорација убавина, секојдневно хемиската индустрија, стаклени садови и капи декорација, пластичен сад и капа индустрија, храна декорација шише, пиење шише за вода декорација, електронска индустрија, дома апаратот, фармацевтската, бебе шише, голем барел, играчки, печатење на хартија , рамно стакло печатење, и др.

 

Нашата мисија: посветена да им обезбеди повеќе интелигентни, полесно работење и поефикасно автоматски производи и добра услуга со висок квалитет.

 

Нашиот тим: искусни и високо квалификувани во електрични, механички и пневматски проектирање и услуги.

 

Нашите по-продажна поддршка: глобален, брз, професионален и нула жалба.

 

Нашиот успех: постојан фокус на потребите на клиентите.

 

Ние сме вашите очи да прегледате вашиот машини и да се обезбеди квалитет. Ние не сакаме да биде вашиот единствен снабдувач, но, исто така, на вашиот партнер.

 

Ние сме доверлив

Нашите редовни клиенти

Не може да се работи? Вашиот компјутер замрзнува?

Ние ќе ви помогнеме да се вработите во work.Fast и квалитативно.


WhatsApp Онлајн Chat!